SECURE SOCKETS LAYER (SSL) TEKNOLOJİSİ

Katredar 'da bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL teknolojisi, bilgilerinizi şifreleyerek güvenlik altına alır; şahsi ve kredi kartı bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engeller. Ödeme kısmına geldiğinizde adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının göstergesidir.


STANDART GÜVENLİK DUVARI

Standart güvenlik duvarları tarafından korunan Katredar sunucuları bilgilerinizi güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. SSL sertifikası ve standart güvenlik duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.


GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Katredar şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez. Katredar 'a verdiğiniz şahsi bilgileriniz kiralanmaz, satılmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde katredar.com.tr  sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin katredar.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı ve ne amaçla kullanıldığı konusunda daha detaylı bilgiye Gizlilik Bildirimimizden  ulaşabilirsiniz.